Tu jesteś:

JLL i ABSL kontynuują współpracę

Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce

JLL agencja doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, po raz kolejny została Partnerem Strategicznym ABSL – organizacji zrzeszającej inwestorów z branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Współpraca będzie obejmować m.in. doradztwo w obszarze trendów dotyczących rynku nieruchomości biurowych w Polsce, analizy miejsca pracy oraz aranżacji powierzchni biurowych (wspólnie z firmą Tétris).  

W ramach współpracy JLL będzie też promować organizację w kontaktach z partnerami zewnętrznymi, uczestniczyć w roli doradcy w zebraniach Zarządu, konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całej Polski, przedstawiać najnowsze badania oraz dostarczać analizy rynkowe do raportów ABSL dotyczących szeroko pojętego sektora, a także pomagać w ich promocji w kraju i zagranicą. Dodatkowo, JLL będzie wspierać ABSL poprzez przygotowanie analiz dotyczących strategii miejsca pracy i aranżacji biur. W tym ostatnim obszarze JLL będzie działać wspólnie z firmą Tétris.

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu to dziś najprężniej rozwijająca się gałąź gospodarki w naszym kraju. Wiele w tym zasługi ABSL, który od blisko dekady intensywnie działa na rzecz promowania potencjału inwestycyjnego Polski. Dlatego w tym roku nasze partnerstwo zakłada również kompleksowe doradztwo związane ze środowiskiem pracy i usługami fit-out, w zakresie których członkowie ABSL będą mogli liczyć na silną ekspertyzę firmy Tétris - tłumaczy Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×