Tu jesteś:

Itella powierza nieruchomości o powierzchni 700 tys mkw. pod opiekę CBRE

Fotolia

CBRE została głównym doradcą firmy Itella Real Estate Oy, części grupy Itella, która zajmuje się zarządzaniem informacją oraz przepływami produktów w Europie oraz Rosji. CBRE będzie obsługiwała 80 nieruchomości w 9 krajach, o łącznej powierzchni 700 tys mkw.

Departament Rozwiązań dla Klientów Korporacyjnych oraz dział wycen firmy CBRE będzie obsługiwał portfel nieruchomości firmy Itella (nieruchomości własnych i wynajmowanych) o łącznej powierzchni 700 tys. mkw. Portfel nieruchomości zawiera zarówno budynki biurowe jak i magazynowe, zlokalizowane w Rosji, Niemczech, Polsce, Szwecji, Danii, Estonii, Łotwie, Litwie i w Norwegii.

 Itella jest w całości własnością państwa fińskiego. Jest obecna w Europie i w Rosji, a działalność międzynarodowa stanowi jedną trzecią całego obrotu firmy. Sprzedaż netto Grupy Itella w roku 2012 wyniosła ponad 1,9 miliarda EUR, a liczba pracowników przekroczyła 27.500.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×