Tu jesteś:

Inpro: postępuje komercjalizacja inwestycji w Trójmieście (Galeria)

Wróbla Staw Domy, Trójmiasto

Ponad 60 proc. mieszkań z pierwszych etapów budowy osiedli Wróbla Staw Domy i Golf Park jest już sprzedana. W ofercie pozostało jeszcze 31 domów. Kolejne 76 budynków z obydwu projektów już wkrótce zostanie wprowadzonych do sprzedaży.

Golf Park to osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych. Położone jest 100 m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody.

Osiedle jest ogrodzone i chronione, posiada plac zabaw oraz boisko wielofunkcyjne. Otoczone jest terenami zielonymi. W sprzedaży są już dwa pierwsze etapy inwestycji (A i B). Z 45 domów, w ofercie sprzedaży pozostało jeszcze 19 budynków.  Domy posiadają powierzchnie od 158 mkw. do 208 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 499.000 zł brutto. W latach 2014-2016 planowana jest realizacja kolejnych dwóch etapów osiedla Golf Park.

Wróbla Staw Domy to osiedle jednorodzinnych domów w Gdańsku przy ul. Świstaka. Osiedle jest położone 5,5 km od centrum Gdańska.

Na terenie osiedla powstaną łącznie 84 domy – bliźniacze i szeregowe o różnych powierzchniach. Budynki są dwu lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż  oraz ogródek. W ramach osiedla powstały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Osiedle będzie ogrodzone, z całodobową ochroną.

Inwestycja jest realizowana w 4 etapach. Obecnie w sprzedaży są etapy B i C – domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, których powierzchnia wraz z garażem wynosi od 139 mkw. do 170 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy wynosi od 332 mkw. do 1195 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 749.000 zł brutto. Dwa pierwsze etapy budowy (B i C) obejmują 46 domów, z których w sprzedaży pozostało 12. W latach 2013-2015 planowana jest realizacja kolejnych etapów osiedla.

Wróbla Staw Domy

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×