Tu jesteś:

Inpro podlicza sierpień

Grupa Inpro w sierpniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 51 umów. Jest to najlepszy wynik sprzedaży Grupy w 2014 roku. Narastająco po ośmiu miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 294 umowy przedwstępne netto wobec 223 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 32 proc.).

Grupa Inpro w sierpniu br., podpisując 51 umów netto, osiągnęła o ponad 19 proc. wyższą sprzedaż w porównaniu do sierpnia 2013 roku. Bardzo dobry wynik osiągnęła również Spółka Inpro, sprzedając w minionym miesiącu br. łącznie 44 mieszkania i domy netto (w rozumieniu umów przedwstępnych), czyli prawie o 13 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego.

Grupa Inpro od początku 2014 roku podpisała 294 umowy netto, czyli o 32 proc. więcej niż w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2013 roku. Od stycznia do sierpnia 2014 r. narastająco Grupa wydała 165 mieszkań.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×