Tu jesteś:

Immobel chce w tym roku ruszyć z modernizacją Cedetu

CEDET Warszawa

Immobel jest bliski otrzymania finalnego pozwolenia na modernizację warszawskiego budynku Cedet (znanego dawniej jako DH Smyk) i liczy, że inwestycja rozpocznie się w II półroczu 2014 roku, poinformował agencję ISBnews CEO Immobel SA Gaetan Piret. Jednocześnie deweloper wchodzi w segment mieszkaniowy w Polsce.

- Liczę, że modernizacja Cedetu wystartuje już niedługo. Jesteśmy blisko otrzymania finalnego pozwolenia, mam więc nadzieję, że II półrocze to będzie okres, kiedy rozpoczniemy gruntowne prace modernizacyjne tego budynku. Chcemy, żeby to był wyjątkowy obiekt z najnowocześniejszą technologią i certyfikacją BREEAM na poziomie „Excellent”. Przywrócimy mu historyczny wygląd fasady i zaoferujemy do wynajmu 22 tys mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Chcemy spełnić oczekiwania warszawiaków i miasta wobec tego obiektu, tak jak dokonaliśmy tego w przypadku poznańskiego Okrąglaka - powiedział ISBnews Piret.

Zaznaczył, że Immobel działa w Belgii i Luksemburgu w trzech segmentach: komercyjnym, mieszkaniowym oraz banku ziemi i również w Polsce chce być aktywny we wszystkich trzech profilach działalności.

Źródło: ISBNews

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×