Tu jesteś:

IKEA sprzedaje w Polsce coraz więcej

Sprzedaż w sklepach IKEA w Polsce wzrosła o 13 proc. rok do roku. do 3,64 mld zł. W tym czasie sklepy IKEA w Polsce odwiedziło 28 mln osób.

Największym zainteresowaniem klientów IKEA w minionym roku cieszyły się niezmiennie kuchnie. Sprzedaż mebli do pracy w domu i mebli biurowych istotnie wzrosła, popularnością cieszyły się także produkty z działu oświetlenie.

W roku finansowym 2017 Grupa IKEA czyli INGKA Holding B.V. i kontrolowane przez nią podmioty - odnotowała łączną sprzedaż detaliczną w wysokości 34,1 mld euro. Sprzedaż detaliczna Grupy wzrosła w ciągu roku o 3,8 proc.

Grupa IKEA  posiada obecnie dziesięć sklepów w całej Polsce. Ponadto, poprzez IKEA Centres Polska S.A., firma zbudowała i zarządza czterema centrami handlowymi.
W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×