Tu jesteś:

II etap Browaru Lubicz w przedsprzedaży

Browar Lubicz

Firma Balmoral Properties rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Browar Lubicz. W centrum miasta powstaną dwa nowe budynki apartamentowe.

W ramach drugiego etapu powstaną dwa budynki „E” i „F” mające od 4 do 5 pięter. Znajdzie się w nich 109 mieszkań. Oferta została dopasowana do oczekiwań klientów, w sprzedaży są mieszkania dwu- i trzypokojowe. Najmniejsze „dwójki” będą miały powierzchnię od 41,07 mkw., największe apartamenty - z dwiema sypialniami - będą miały powierzchnię 100 mkw. Oprócz mieszkaniówki, Balmoral Properties wybuduje w II etapie tej inwestycji kameralny biurowiec o powierzchni 5,3 tys. mkw.

W styczniu, firma Balmoral Properties uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Browar Lubicz. Inwestycja powstała w centrum miasta, przy ul. Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego. Niedostępne i zagrodzone przez lata miejsce, teren dawnego Browaru Okocim - oddalane zaledwie 200 metrów od Dworca Głównego - będzie po ukończeniu całości dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta. Obecnie każdy może zwiedzić odrestaurowany I etap osiedla.

W I etapie wybudowano dwa budynki apartamentowe, w których powstało 137 mieszkań. W sprzedaży zostały ostatnie wolne mieszkania. Dla zwiedzających przygotowano dwa mieszkania pokazowe o powierzchni 80 i 45 mkw. Całość I etapu inwestycji uzupełniają zabytkowe budynki dawnego Browaru. Inwestor gruntownie odrestaurował zabytkowy Pałac Goetzów. Budynek przekształcono w ekskluzywny biurowiec. Oprócz Pałacu Goetzów odrestaurowano inne pofabryczne budynki m.in. dawną Portiernię, Susznię Słodu, Słodownię, a także Maszynownię i Kotłownię z kominem. Budynek Maszynowni i Kotłowni pełnić będzie funkcje handlowo-usługowe. W zrewitalizowanych budynkach powstało 4600 mkw. powierzchni handlowej oraz 1900 mkw. biur.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×