Tu jesteś:

Hunger Development z finansowaniem na nowe inwestycje

Upper Finance Consulting pozyskał w ramach pożyczki hipotecznej środki na refinansowanie nieruchomości biurowej dla DanHouse Sp. z o.o., spółki celowej bydgoskiego Hunger Development Sp. z o.o. Pozyskana kwota pomoże sfinansować inwestycje w powierzchnie biurowe oraz zakup działek pod kolejne projekty.

DanHouse Sp. z o.o. jest inwestorem pięciokondygnacyjnego biurowca o powierzchni 8000 mkw. usytuowanego we wschodniej części Bydgoszczy. Skomercjalizowany w 85 proc. budynek stanowi I etap centrum biznesowego SCANPARK Business Center.

Hunger Development Sp. z o.o. to bydgoska firma o skandynawskich korzeniach, obecna na lokalnym rynku nieruchomości biurowych od ponad 8 lat. Jej założyciel, duński architekt Florian Hunger, działa na międzynarodowym rynku deweloperskim od 1994 roku. Wśród licznych inwestycji zrealizowanych przez niego na terenie Polski znajdują się m.in. takie obiekty jak: CH Reduta i CH Targówek w Warszawie czy warszawskie siedziby firm Philips i Microsoft, w Bydgoszczy natomiast zrealizował centrum handlowe Galeria Pomorska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×