Tu jesteś:

HSBC otworzy nowe centrum usług IT w krakowskiej SSE

Krakowski Park Technologiczny wydał kolejne zezwolenie na działalność gospodarczą w SSE. Otrzymała je firma HSBC Service Delivery, która otworzy centrum usług IT.

Projekt firmy HSBC Service Delivery ulokowany zostanie na terenie Kraków Business Park w podstrefie Zabierzów. Spółka zamierza stworzyć innowacyjne centrum usług wsparcia na rzecz podmiotów z Grupy HSBC w szczególności w zakresie wsparcia IT. Zatrudnienie w zakładzie firmy znajdzie w sumie ponad tysiąc specjalistów.

To już 14 zezwolenie wydane przez Krakowski Park Technologiczny w 2013 r. Dla porównania, w całym 2012 r.  wydano 13 zezwoleń. Podstrefa Zabierzów (Kraków Business Park) została utworzona w czerwcu 2005 r., na obszarze 3,3 ha, na potrzeby firm z sektora nowoczesnych usług. Obecnie obszar strefy obejmuje 7,7 ha. W Zabierzowie swoją siedzibę znalazły m.in.: Affiliated Computer Services of Poland, SHELL Polska, HCL Poland, UBS Service Centre (Poland) oraz Sabre Polska.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×