Tu jesteś:

HB Reavis z finansowaniem bankowym dla Postępu 14

Postępu 14

Grupa HB Reavis pozyskała od Banku Pekao S.A. finansowanie o wartości 58 mln euro. Środki przeznaczy na refinansowanie kosztów nabycia oraz budowy budynku biurowego Postępu 14. Powstająca na warszawskim Mokotowie inwestycja, która dostarczy na stołeczny rynek 34 445 mkw. powierzchni biurowej klasy A, zostanie oddana do użytku w czerwcu tego roku.

Bank Pekao S.A. należy do Grupy UniCredit, z którą HB Reavis od wielu lat współpracuje w Europie Centralnej. Instytucja jest jedynym kredytodawcą projektu Postępu 14.

To już druga pozytywna dla nas decyzja kredytowa ze strony Pekao S.A.
W grudniu 2013 r. ta sama instytucja udzieliła nam kredytu w wysokości 61,55 mln euro
na finansowanie Konstruktorska Business Center, będącego pierwszym projektem
HB Reavis w Polsce. - mówi Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland 

Postępu 14 to kompleks biurowy klasy A usytuowany w sercu biznesowej części Mokotowa, u zbiegu ul. Marynarskiej i Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i południowej obwodnicy Warszawy. Zarówno projekt, jak i sama budowa zostały zaplanowane tak, aby spełniały wymogi poziomu świadectwa ekologicznego – BREEAM Excellent.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×