Tu jesteś:

HB Reavis na Expo Real 2017

Agora Budapest

HB Reavis powraca na  targi Expo Real. Podczas wydarzenia odbywającego się w dniach 4-6 października w Monachium, zaprezentuje inwestycje, takie jak Varso, Agora Budapest, Nivy Mall (Stanica Nivy) czy niedawno zakupiony Elizabeth House.

HB Reavis, firma która na targach Expo Real pojawia się od ponad dziesięciu lat, będzie obecna na stoisku A2/126. Oprócz projektów deweloperskich, zaprezentuje też nowe linie biznesowe – platformę coworkingową HubHub i Origameo, czyli zespół doradzający w zakresie tworzenia wygodnych i zdrowych miejsc pracy.

Varso to  centrum biznesowe powstające tuż obok Dworca Centralnego i obecnie największa inwestycja komercyjna w Warszawie (144 500 mkw. powierzchni do wynajęcia). W jej skład wchodzi m.in. 53-piętrowy wieżowiec zaprojektowany przez pracownię Foster + Partners. Posiada pre-certyfikat WELL. Zakończenie budowy Varso planowane jest na 2020 rok.

Agora to inwestycja prowadzona przez HB Reavis w dzielnicy Vaci. Za jej projekt architektoniczny odpowiadają pracownie Make Architects i Finta Studio. W kompleksie o powierzchni 136 000 mkw. znajdą się biura, liczne punkty handlowo-usługowe oraz rozległe tereny zielone.

Elizabeth House to najnowszy nabytek w londyńskim portfolio HB Reavis, pozyskany przez firmę w maju tego roku. Biurowiec wybudowany w latach 60. ubiegłego wieku, którego modernizację planowano od ponad dziesięciu lat, znajduje się w dzielnicy South Bank. Deweloper uzyskał pozwolenie na budowę w tym miejscu kompleksu o powierzchni 88 000 mkw. oraz towarzyszącej mu przestrzeni publicznej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×