Tu jesteś:

HB Reavis: ekspansja na nowe rynki i kolejne zmiany personalne

Pavel Trenka. Kilka tygodni temu objął funkcje dyrektora generalnego i prezesa zarządu grupy HB Reavis.

HB Reavis rozszerza swoją działalność na nowe rynki. Do listy krajów, takich jak Słowacja, Czechy, Polska i Węgry –  w których HB Reavis działa od dawna – dołączą Wielka Brytania i Turcja. Międzynarodowej ekspansji HB Reavis towarzyszą zmiany w zarządzie grupy.

– Aktywnie działamy już na rynkach nieruchomości komercyjnych czterech państw Europy Środkowo-Wschodniej. Teraz zdecydowaliśmy się otworzyć przedstawicielstwa również w Londynie i Stambule. Stale rozwijający się biznes naszej grupy wymaga także zmian w kierownictwie – mówi Ivan Chrenko, prezes zarządu grupy HB Reavis.

Do nowego CEO grupy Pavela Trenki, dołączają inni członkowie zarządu: Jiri Hrbacek pozostanie na stanowisku CFO grupy i będzie od tej chwili dodatkowo odpowiedzialny za zarządzanie działem prawnym. Marcel Sedlak, który odpowiadał do tej pory za przygotowanie wejścia strategicznego grupy na dwa nowe rynki, będzie teraz zarządzał działalnością HB Reavis na rynku nieruchomości w Turcji i na Słowacji. W dalszym ciągu będzie koordynował również rozwój inwestycji w Polsce.

Do zarządu zostali powołani także dwaj kolejni managerowie. Radim Rimanek będzie odpowiedzialny na działalność HB Reavis w Czechach, na Węgrzech oraz w nowej placówce w Londynie. Będzie też kontynuował kierowanie najmem nieruchomości biurowych, a także IT i marketingiem. Robert Kantor będzie odpowiedzialny za dział budownictwa i zarządzanie aktywami całej Grupy.
Viliam Pancik i Marteen Hulshoff pozostaną członkami szerszego zarządu, którego prezesem jest większościowy właściciel grupy deweloperskiej HB Reavis, Ivan Chrenko.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×