Tu jesteś:

Grupa Waryński rozwija 3 projekty i nie wyklucza kolejnych

Jarosław Jankowski, prezes Grupy Holdingowej Waryński

W rozmowie z Pulsem Biznesu, Jarosław Jankowski, prezes Grupy Holdingowej Waryński zdradził, że grupa pracuje nad dokumentacją niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę biurowca EQlibrium i liczy, że uzyska je jeszcze w tym roku podobnie jak pozwolenie na budowę osiedla Stacja Kazimierz.

Rozpoczęcie budowy biurowca uzależnione jest poziomu wynajmu obiektu ale według planów ma ruszyć najpóźniej w rok od uzyskania pozwolenia na, prezes Grupy Waryński poinformował także, że prowadzone są już wstępne rozmowy z potencjalnymi najemcami.

Jarosław Jankowski zdradził także, że sprzedaż mieszkań na osiedlu Stacja Kazimierz ma ruszyć pod koniec 2013 roku, a 3-4 miesiące później sprzedaż lokali na osiedlu Nasza Wola.

Grupa Waryński sonduje rynek w poszukiwaniu nowych gruntów pod inwestycje, głównie pod inwestycje mieszkaniowe, jednak jak przyznał Jarosław Jankowski jeśli komercjalizacja pierwszego biurowca grupy przebiegnie pomyślnie, deweloper zdecyduje się na kolejny projekt tego typu.

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×