Tu jesteś:

Grupa Redan podsumowuje lipiec

O 12 proc. do 42 mln zł zwiększyły się w lipcu obroty Grupy Redan w porównaniu z tym samym miesiącem poprzedniego roku. W wyprzedażowym miesiącu wzrost sprzedaży został osiągnięty zarówno w części dyskontowej TXM textilmarket oraz modowej Top Secret.

Grupa Redan w lipcu 2015 r. osiągnęła łącznie 42 mln zł przychodów, czyli o 12 proc. więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Narastająco przez pierwszych siedem miesięcy tego roku obroty wyniosły 296 mln zł i były wyższe o 13 proc. w ujęciu r./r. Powierzchnia całej sieci handlowej grupy na koniec lipca wyniosła 111,1 tys. mkw., co oznacza wzrost o 8 proc. w odniesieniu do lipca 2014 r.

Sieć dyskontów odzieżowych TXM textilmarket w lipcu br. osiągnęła 24 mln zł obrotów, czyli  o 17 proc. więcej niż przed rokiem. Od stycznia do lipca br. przychody TXM w ujęciu r./r. poprawiły się o 16 proc. i wyniosły 165 mln zł. Sieć sprzedaży sektora dyskontowego na koniec minionego miesiąca liczyła 324 sklepy własne o łącznej powierzchni 69,7 tys. mkw. i była o 10 proc. większa niż na koniec lipca 2014 r. 

Z kolei sprzedaż prowadzona w ramach krajowej sieci fashion wzrosła w lipcu br. o 7 proc. w ujęciu r./r. do 16 mln zł. Przychody zrealizowane na rynkach zagranicznych wyniosły równowartość w złotych kwoty 2 mln zł i zmniejszyły się o 9 proc. w porównaniu do tego samego okresu poprzedniego roku. Łączna wartość sprzedaży towarów na rynku modowym Grupy Redan w lipcu 2015 r. wyniosła 18 mln zł i była wyższa o 5 proc. od osiągniętej w lipcu 2014 r

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×