Tu jesteś:

Grupa Knight Frank podsumowuje

Alistair Elliott, Senior Partner, Prezes Grupy Knight Frank

Obroty grupy wzrosły o 10 proc. do 525,9 mln funtów (2017: 476,2 mln funtów). Zysk grupy przed opodatkowaniem wzrósł o 14 proc. do 166,7 mln funtów (2017: 145,7 mln funtów). Mocny bilans z aktywami netto na poziomie 262,9 mln funtów (2017: 224,7 mln funtów). 

- Mam przyjemność ogłosić po raz kolejny bardzo dobre wyniki grupy. Nasze obroty wzrosły o 10 proc. pomimo niestabilnej sytuacji na rynkach oraz uwarunkowań politycznych na świecie, ponadto podnieśliśmy rentowność dzięki wzrostowi zysku o 14 proc. Jesteśmy przekonani, że nasze wyniki są odzwierciedleniem sukcesu wynikającego ze skoncentrowania się na organicznych i strategicznych inwestycjach w ludzi, dokonanych w ciągu ostatnich pięciu lat oraz swoistą formą uznania dla jakości pracy naszych zespołów na całym świecie - podkreśla Alistair Elliott, Senior Partner, Prezes Grupy Knight Frank.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×