Tu jesteś:

Grupa JR Invest: rosną przychody

Notowana na NewConnect, krakowska spółka JR Invest S.A. działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, przekazała do publicznej wiadomości szacowane przychody za czerwiec 2013r. W omawianym okresie spółka osiągnęła ponad 376 tys. zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi ok. 10 proc. wzrost w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku.

- Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych sprzyja rozwojowi naszej spółki i pozwala na wzrost przychodów z najmu, mówi January Ciszewski, prezes zarządu JR Invest S.A.

W okresie od stycznia do czerwca 2013 roku skonsolidowane przychody związane z wynajmem powierzchni komercyjnych wyniosły blisko 2,3 mln zł, co stanowi ok. 135 proc. przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2012 roku (ok. 1,7 mln zł). Wyższe przychody są wynikiem przejęcia w kwietniu 2012 r. spółki Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. oraz podpisania nowych umów najmu, poinformowała spółka w oficjalnym komunikacie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×