Tu jesteś:

Griffin Real Estate członkiem Izb Handlowych

Griffin Real Estate, firma inwestycyjna zarządzająca aktywami w sektorze nieruchomości o wartości ponad 5 miliardów euro, została przyjęta w poczet członków dwóch Izb Handlowych – Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce (AmCham) oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska).

- Przez ostatnie lata Griffin budował swoją obecność na rynku, poprzez inwestowanie w szereg platform działających w polskim sektorze nieruchomości – mówi Maciej Dyjas, partner zarządzający w Griffin Real Estate. – Obecnie jesteśmy instytucją na tyle znaczącą i okrzepłą, że nadszedł czas, aby bardziej aktywnie włączyć się w życie międzynarodowej społeczności biznesowej, dodał Nebil Senman, partner zarządzający w GRE.

Założona w 1990 roku Amerykańska Izba Handlowa w Polsce jest liczącym się głosem działających tu inwestorów zagranicznych. Reprezentuje ponad 300 firm z wielu sektorów gospodarki, w tym ponad 80 firm figurujących na liście najbogatszych przedsiębiorstw 500 Fortune. Członków Izby łączy chęć zbudowania trwałych więzi między Polską i Stanami Zjednoczonymi oraz działalność na rzecz dalszego rozwoju polskiego rynku.

AHK Polska reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest nie tylko izbą bilateralną z największą ilością firm członkowskich w Polsce, ale również jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×