Tu jesteś:

Griffin Group kupuje kolejne nieruchomości w centrum Warszawy

Inwestor wylicytował od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego" dwie działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej, o łącznej powierzchni ponad 16 tys. mkw. wraz ze znajdującymi się na ich terenie budynkami.

Nieruchomość graniczy bezpośrednio z posiadanym już przez Griffina terenem, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. Będzie ono funkcjonowało w obecnym kształcie do połowy roku 2017 roku. Do tego czasu dotychczasowi najemcy będą mogli bez przeszkód kontynuować swoją działalność handlową.

– Po zakupie działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej inwestor będzie posiadał w tej części Warszawy ponad 4 ha gruntów. - W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta – podkreśla Piotr Fijołek, partner w Griffin Real Estate. Finalizacja transakcji z Domem Słowa Polskiego zaplanowana jest do końca czerwca tego roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×