Tu jesteś:

Graphic S.A. zmienia nazwę na Wolfs Technology Fund S.A.

Graphic S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem projektów inwestycyjnych, zmieniła nazwę na Wolfs Technology Fund S.A. Zmiana nazwy jest związana z realizowaniem działalności w nowych obszarach biznesowych.

Wolfs Technology Fund S.A. (dawniej Graphic S.A.) otrzymała postanowienie Sądu o zarejestrowaniu zmiany Statutu obejmującej zmianę nazwy. Spółka koncentruje się obecnie na prowadzeniu projektów inwestycyjnych w segmencie deweloperskim w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Zmiana nazwy pozwoli Emitentowi lepiej budować swoją rozpoznawalność wśród inwestorów oraz interesariuszy. Zarząd Wolfs Technology Fund S.A. jest zdania, że ostatnie działania w obszarze funkcjonowania Spółki są zgodne z przyjętymi kierunkami rozwoju oraz przełożą się długoterminowy wzrost jej wartości.

W czerwcu br. Spółka podpisała dwie przedwstępne warunkowe umowy zakupu nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w Gdyni, na których planuje zrealizować projekty deweloperskie. Pierwszy z nich to deweloperska inwestycja mieszkaniowa usytuowana w Gdyni Oksywiu, o PUM na poziomie ok. 1.100 mkw., która będzie obejmowała 15-16 mieszkań i minimum 16 miejsc postojowych w garażu. Drugi projekt deweloperski Wolfs Technology Fund S.A. zostanie zrealizowany w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack. Emitent zamierza przeprowadzić deweloperską inwestycję mieszkaniową z widokiem na Gdynię o PUM sięgającym ok. 450 mkw., obejmującą 7-8 mieszkań.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×