Tu jesteś:

Goodman: 16,3 mld euro w zarządzanych aktywach

Grupa Goodman opublikowała wyniki finansowe za rok obrotowy 2013 (kończący się 30 czerwca 2013). Zysk operacyjny firmy po opodatkowaniu wyniósł 386 mln euro i wzrósł o 17 proc. r/r.

Goodman opierając się na tegorocznych wynikach prognozuje zysk operacyjny za rok obrotowy 2014 na poziomie 421 mln euro.

Wskaźnik najmu w całym portfolio grupy plasuje się na poziomie 96 proc. Wartość zarządzanych aktywów Goodman to 16,3 mld euro, co oznaczna wzrost o 15 proc. r/r.

Wartość realizowanych obecnie projektów dewelopera to 1,6 mld euro. Składa się na to 1,9 mln mkw. nowej powierzchni w 69 projektach w 11 krajach.

– Dobre wyniki finansowe Goodman są efektem realizacji strategii oraz naszych codziennych działań we wszystkich segmentach biznesu...Goodman będzie korzystał z rosnącej aktywności inwestorów na wszystkich kluczowych dla nas rynkach na świecie. Obserwowany przez nas wzrost aktywności jest rezultatem zwiększonego popytu klientów i inwestorów na nieruchomości najwyższej jakości oraz charakterystyki poszczególnych rynków, w tym na przykład szybkiego wzrostu segmentu e-commerce – mówi Greg Goodman, prezes Goodman Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×