Tu jesteś:

General Property przejmuje Texo Engineering

Spółka General Property, jeden z liderów na polskim rynku usług Facility Management, w czerwcu bieżącego roku stała się jedynym właścicielem TEXO Engineering Sp. z o.o. odkupując od pozostałych wspólników ich udziały. TEXO Engineering to firma specjalizująca się w serwisowaniu oraz wykonawstwie instalacji i systemów budynkowych w zakresie instalacji chłodniczych, systemów HVAC, instalacji przeciwpożarowych i niskoprądowych.  

TEXO wykonał takie projekty jak: wymianę agregatów wody lodowej w warszawskich budynkach biurowych Central Tower oraz EUROPLEX, czy w obiektach IKEA: w Katowicach, Jankach i Poznaniu. W zakresie instalacji przeciwpożarowych m.in. realizację systemów wentylacji i oddymiania komory dymowej, która służy za poligon treningowy dla służb ratowniczych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

TEXO Engineering to kolejna obok THINK Project Management spółka włączona w struktury General Property, która poszerza zakres kompetencji w ramach Grupy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×