Tu jesteś:

GTC stawia na rynek polski i serbski

Dwie galerie w Warszawie, jedna w Belgradzie i biurowiec w Bukareszcie to projekty, które GTC zamierza zrealizować do końca 2015 r. — podaje Puls Biznesu.

Obok Galerii Wilanów i Białołęka w Warszawie, Galerii Ada w Belgradzie i biurowca Ana Tower w Bukareszcie GTC realizuje 35 innych inwestycji.

Alain Icskovics, szef rady nadzorczej, w wypowiedzi dla PB zapewnił, że firma jest w stanie dość szybko dostarczyć powierzchnię biurową zainteresowanym najemcom i dodaje, że takie rozmowy są już prowadzone.

Jak podaje Puls Biznesu spółka najwięcej nadziei pokłada w rynku polskim oraz serbskim. Obecnie 41 proc. obiektów GTC to nieruchomości w Polsce. Cytowany przez PB Mariusz Kozłowski, członek zarządu GTC, podkreśla, że firma zrealizowała już trzy biurowce w Belgradzie i były to dobre doświadczenia. Kozłowski jest zdania, że jest to „rynek z niewielką podażą nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej, a jednocześnie stabilny pod względem popytu ze strony międzynarodowych korporacji".

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×