
Real Estate Meeting 2013 to kolejna odsłona corocznego zjazdu miłośników tematyki nieruchomości, skupionych w kołach naukowych z całej Polski. Dobre inwestowanie? To również jest „sztuka”! Tegoroczna konferencja przybliży charakterystykę funkcjonowania funduszy inwestycyjnych w sektorze nieruchomości.
Eksperci z branży przedstawią swoją działalność w ujęciu prawnym oraz finansowym. Słuchacze będą mieli możliwość zestawienia strategii inwestycyjnych wielu znanych firm działających na polskim rynku nieruchomości. Cała konferencja została podzielona na dwa bloki.
PROGRAM KONFERENCJI
BLOK I (11.40 - 13.40)
- Uroczyste otwarcie konferencji - prof. Marek Bryx, SGH
- Investment funds - strategies and biggest mistakes - Jose Maria Martinez Loscos, Apricot Capital Group
- Behawioralne aspekty inwestowania na rynku nieruchomości komercyjnych - Piotr Szmilewski - Senior Surveyor Capital Markets Group, Cushman&Wakefield
Przerwa na poczęstunek
BLOK II (14.00 - 17.00)
- Inwestycje indywidualne w grunty podlegające przekształceniu Łukasz Dulęba - Wealth Solutions
- Strategie i praktyki stosowane przez fundusze inwestycyjne - Sławomir Jędrzejewski, Associate Director Jones Lang LaSalle
- Przygotowanie do sprzedaży i proces zakupu nieruchomości w praktyce – Bartłomiej Krzyżak, konsultant w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy na adres: real.estate.meeting2013@gmail.com. W treści prosimy wpisać imię, nazwisko oraz blok (blok I – 11:40-13:40, blok II – 14:00-17:00, istnieje możliwość zapisania się na dwa bloki). Więcej info: www.sgh.waw.pl/skniin. Patronem medialnym konferencji jest The City.
Poland
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.