Tu jesteś:

Erbud zostaje na budowie kompleksu Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie - wizualizacja

Dwie spółki zależne Vantage Developement - Promenady II VD oraz Promenady Zita podpisały z firmą Erbud umowy o generalne wykonawstwo i roboty budowlane w kolejnych etapach kompleksu Promenady Wrocławskie. Ich łączna wartość to 56,5 mln zł netto.  

Spółka Promenady II VD podpisała z Erbudem kontrakt o wyższej wartości, opiewający na 31,8 mln zł netto. Na mocy umowy Erbud (generalny wykonawca I etapu) został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania budynku mieszkalnego w inwestycji Promenady Wrocławskie II Etap 2 wraz z garażem podziemnym i niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości. Do końca grudnia 2013 r. spółka Promenady II VD powinna wydać nakaz rozpoczęcia robót. Drugi z kontraktów został podpisany ze spółką Promenady Zita realizująca inwestycję biurową Promenady ZITA Etap B.
Promenady Zita to inwestycja biurowa Vantage Development, realizowana w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Promenady Wrocławskie. Inwestor ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Projekt został podzielony na trzy etapy, obejmujące odpowiednio 5,6 tys. mkw., 6,3 tys. mkw. oraz 10,2 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Całość powinna być gotowa do 2016 r., a budżet całego projektu to nieco ponad 100 mln zł.

Erbud zostaje na budowie kompleksu Promenady Wrocławskie

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×