Tu jesteś:

Erbud szykuje się do budowy biurowca w sąsiedztwie Agory

Erbud zakończył wyburzanie starych obiektów fabryki PZL – WZM na warszawskich Sielcach - podała gazeta.pl. Na wolnej działce przy ul. Czerskiej 12 wybuduje biurowiec z usługami.

Hala przy ul. Czerskiej 12 była częścią nieczynnej fabryki PZL-WZM, zajmującej się produkcją części samochodowych. Erbud zakończył już jej rozbiórkę, a budynek raptem w kilka godzin zamienił się w stertę gruzu. W jego miejscu powstanie 5-kondygnacyjny biurowiec X2 Boutique Office, o powierzchni 15,2 tys. mkw. Będzie to projekt butikowy, z lokalami usługowymi i restauracją w parterze.  W podziemiu zostanie schowany garaż. Budynek stanie na działce o powierzchni 3,5 tys. mkw., w sąsiedztwie siedziby spółki medialnej Agora. Inwestorem projektu jest spółka Facinelli 1 reprezentowana przez Alfreda Jerzego Leszczyńskiego i Szymona Friedmanna. Za zrealizowanie zadania generalny wykonawca dostanie 45 mln zł, ma na to czas do 2015 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×