Tu jesteś:

Echo wybuduje mieszkania w sąsiedztwie Parku Rozwoju

osiedle Nowy Mokotów przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację projektu mieszkaniowego Nowy Mokotów, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej. W ramach inwestycji powstanie market spożywczy i sześć lokali usługowych.

Projekt Nowy Mokotów powstaje przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie, w pobliżu realizowanej przez Echo inwestycji biurowej Park Rozwoju. Planowany zespół mieszkaniowy składa się z sześciu budynków o zróżnicowanej wysokości (od 5 do 9 pięter) połączonych trzykondygnacyjną bazą. Inwestycja powstanie w czterech kwartałach, realizowanych jako cztery etapy inwestycji. W trzecim etapie powstanie m.in. market spożywczy zajmujący 2 tys. mkw. powierzchni.

Osiedle zaplanowano jako autonomiczną jednostkę urbanistyczną z wewnętrznym

układem komunikacyjnym, zielenią i lokalami pozwalającymi realizować funkcje użyteczności publicznej - np. przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy i usługi. Całość stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem dostępnym z czterech stron. Mieszkania na osiedlu Nowy Mokotów będą kosztowały od 6800 do 10 tys. zł. za mkw.

Projekt inwestycji powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates.

Inwestor podkreśla, że swoja ofertę mieszkaniową adresuje wszystkim do pracowników okolicznych biurowców, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy na coraz dłuższe dojazdy do pracy.

Nowy Mokotów to kolejna inwestycja mieszkaniowa Echo Investment w Warszawie. W aktualnej ofercie inwestora znajdują się apartamenty w Klimt House na Starym Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej oraz działki pod zabudowę willową w inwestycji Rezydencja Leśne w otoczeniu Lasu Młocińskiego.

Wizualizacje projektu mieszkaniowego Nowy Mokotów

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×