Tu jesteś:

Echo Investment emituje kolejną transzę obligacji

Zarząd spółki podjął decyzję o emisji kolejnej transzy. Seria B obejmuje 250 tys. dwuletnich obligacji o wartości 100 zł każda.

Oprocentowanie obligacji serii B jest oparte o stawkę WIBOR 6M powiększoną o marżę 2,85 proc. Transakcję obsługuje Dom Maklerski PKO Bank Polski w Warszawie. Seria A obligacji Echo Investment dla inwestorów indywidualnych rozeszła się wyjątkowo szybko – 500 tys. dwuletnich obligacji o łącznej wartości nominalnej 50 mln PLN, zostało sprzedanych w ciągu zaledwie trzech dni, z istotną redukcją.

Echo Investment SA to firma inwestycyjno-deweloperska z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×