Tu jesteś:

ECE rozważa sprzedaż Hotelu Silesia

Jak poinformowała Gazeta.pl, spółka ECE, która jest właścicielem opustoszałego hotelu Silesia w Katowicach rozważa sprzedaż nieruchomości.

Hotel Silesia to jeden z największych pustostanów w centrum Katowic. Budynek przy ul. Piotra Skargi jest zamknięty od 2006 roku. Kupiła go wtedy sieć hoteli Accor. Jej przedstawiciele zapowiadali gruntowną modernizację. Nie wykluczano nawet wyburzenia budynku i postawienia w jego miejscu nowego. Rok po zakupie odsprzedała gmach firmie ECE.

"Gazeta" dowiedziała się, że ECE zapewne budynek sprzeda.– Do wybranych inwestorów już przesłano pismo w tej sprawie – mówi osoba z branży nieruchomości komercyjnych w województwie śląskim na łamach portalu.
 "Gazeta"przypomina , że kilka tygodni temu przedstawiciele firmy Griffin Real Estate, która w pobliżu buduje nowy Supersam, zdradzili, że chcą kupić okoliczne nieruchomości. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi także o dawny hotel Silesia.

Źródło: Gazeta.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×