Tu jesteś:

ECE Projectmanagement z nagrodami CiJ Awards Poland 2016

Laureatem w dwóch kategoriach CIJ Awards Poland 2016 zostało ECE Projektmanagement Polska. Poznań City Center zwyciężyło w kategorii 4RE – Refurbishment / Recommercialization / Rebranding / Reaunch of the Year, Zielone Arkady w kategorii Best Retail Lease of the Year. To już kolejne w tym roku prestiżowe uhonorowanie dewelopera centrów handlowych w kraju.

Trofea CIJ AWARDS to jedne z najważniejszych wyróżnień branżowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród 15 edycji konkursu miało miejsce podczas uroczystej gali, 9 listopada w Warszawie. CIJ Awards jest renomowaną uroczystością w branży nieruchomości, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych projektów na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Spośród 150 nominowanych jury eksperckie wyłoniło najlepsze w swoich kategoriach przedsięwzięcia.

Laureatem CIJ Awards Poland 2016 w kategorii 4RE – Refurbishment / Recommercialization / Rebranding / Reaunch of the Year została galeria Poznań City Center. Nagroda jest szczególnym wyróżnieniem oraz uznaniem intensywnych dwunastu miesięcy pracy całego zespołu nad rekomercjalizacją galerii. To pierwsza wygrana w tak krótkim czasie, od rozpoczęcia wdrażania zmian.

Laureatem CIJ Awards w kategorii Best Retail Lease of the Year zostały bydgoskie Zielone Arkady. Nagroda w takiej kategorii to docenienie wysiłku Działu Wynajmu ECE, któremu do otwarcia obiektu udało się całkowicie wynająć galerię, co jest w dzisiejszej praktyce niespotykane Galeria i jej skład najemców obchodził właśnie pierwsze urodziny centrum, które systematycznie umacnia pozycję ulubionego obiektu mieszkańców Bydgoszczy oraz całego regionu! Galeria Zielone Arkady już kilkakrotnie została doceniona przez branżę, a nagrody w konkursie CIJ Awards potwierdzają ogromny sukces wszystkich inwestycji z portfolio firmy ECE Projektmanagement Polska.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×