Tu jesteś:

Dyskont Czerwona Torebka rozszerza asortyment

Spółka Czerwona Torebka zdecydowała się poszerzyć asortyment m.in. o produkty świeże. Sukcesywnie wprowadzana do Dyskontów Czerwona Torebka oferta owoców, warzyw i mrożonek, jest już dostępna we wszystkich trzynastu placówkach.

Stoisko owoców i warzyw oraz lodówki z mrożonkami były wprowadzane do Dyskontów Czerwona Torebka już od połowy maja. Oferta odtąd będzie dostępna we wszystkich nowo otwieranych sklepach należących do sieci.

- Staramy się na bieżąco obserwować potrzeby Klientów i wprowadzać rozwiązania, które sprawią, że oferta Dyskontów będzie dopasowana do ich wymagań - mówi Paweł Ciszek, prezes Zarządu spółki Czerwona Torebka. - Badamy potrzeby rynku by następnie, stosownie do wyników analiz, modyfikować naszą ofertę asortymentową. Decyzja o wprowadzeniu oferty produktów świeżych: pieczywa, owoców, warzyw, a także mrożonek jest naturalnym uzupełnieniem dostępnego w Dyskontach asortymentu spożywczego - podkreśla Ciszek.

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Obecnie na terenie kraju działa 13 sklepów, m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Słupsku

W Dyskontach dostępne są m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, produkty paramedyczne, a od niedawna także świeże pieczywo, owoce i warzywa oraz mrożonki. W sklepach należących do sieci, klienci mogą zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Czerwona Torebka to dynamicznie rozwijająca się Grupa Handlowa. W jej skład wchodzą trzy ogólnopolskie sieci reprezentujące najbardziej perspektywiczne segmenty rynku handlu: Małpka Express (sieć sklepów typu convenience), Merlin.pl (wiodący wielobranżowy sklep e-commerce) oraz Dyskont Czerwona Torebka (sieć sklepów dyskontowych). Spółka w swoim portfolio posiada również sieć 66 pasaży handlowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×