Tu jesteś:

Dęblin: piloci będą mieli swój domek

Do połowy 2015 r. przy lotnisku w Dęblinie stanie nowoczesny, jednopiętrowy domek dla pilotów za 22 mln zł. Wybuduje go Grupa Budowlana Alstal.

W domku dla pilotów o powierzchni użytkowej 2,6 tys. mkw. znajdzie się siłownia, sauna, sale wykładowe i konferencyjne, gabinet do masażu, kuchnia i bufet oraz gabinet lekarski. Będzie z nich korzystać personel dwóch eskadr lotniczych i służby lotniska. Wartość kontraktu to 22 mln zł, ale - jak poinformował generalny wykonawca - umowa jest objęta klauzulą tajności, zaś firma Alstal posiada pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych. Budynek będzie wyposażony w systemy: zintegrowanego sterowania, wideokonferencyjny, wizyjny, prezentacji i nagłośnienia oraz streaming IP. Do zadań stojących przed grupą Alstal inwestor zaliczył również m.in.: budowę ekranu akustycznego, rozbudowę infrastruktury komunikacji drogowej i budowę 60 miejsc parkingowych. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×