Tu jesteś:

DTZ szuka nabywców dla kilku nieruchomości

Firma DTZ poszukuje nowych właścicieli i najemców dla budynków biurowych w Poznaniu przy pl. Wolności, we Wrocławiu w centrum Starego Miasta, w Lesznie i Koninie oraz dla lokalu handlowego w Elblągu.

Na najemców czeka kamienica w Poznaniu przy pl. Wolności, która jest zlokalizowana w strefie zabytkowej w bliskiej odległości od Rynku Starego Miasta oraz od ul. Św. Marcina. Okolice Placu Wolności stanowią centrum usługowo-biznesowe. W tym rejonie można znaleźć wiele instytucji finansowych oraz kulturalnych. Do dyspozycji najemców są dwa rodzaje powierzchni na IV i V piętrze. Dodatkowo mogą korzystać z wyposażonych sal konferencyjnych oraz mają możliwość wynajęcia magazynu.

Zabytkowy biurowiec we Wrocławiu, który jest przedmiotem sprzedaży charakteryzuje historyczna zabudowa. Zlokalizowany jest we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulicy Ruskiej z ulicą Rzeźniczą w odległości 100 metrów od Rynku i Placu Solnego. Budynek o powierzchni 5,159 m kw. składa się z sześciu kondygnacji, gdzie na każdą z nich przypada około 740 m kw. powierzchni biurowej. Nieruchomość sąsiaduje z budynkami biurowymi oraz handlowo-usługowymi.

Nieruchomość w Koninie będąca przedmiotem sprzedaży zlokalizowana jest na Starówce, przy Placu Zamkowym 1. W okolicy znajdują się między innymi Urząd Miasta, placówki bankowe oraz punkty usługowo-handlowe. Kamienica o powierzchni 1016,41 m kw. składa się z trzech kondygnacji naziemnych, w tym z użytkowego poddasza oraz jednej kondygnacji podziemnej. W piwnicach obiektu znajdują się pomieszczenia socjalne oraz techniczne, natomiast piętro i poddasze przeznaczone zostały na biura, stworzone w formule gabinetowej. Budynek jest w dobrym stanie technicznym. W 1994 r. przeszedł kapitalny remont i został rozbudowany oraz przystosowany dopotrzeb obecnego właściciela. Nieruchomość jest wpisana do rejestru zabytków.

Lokal w Elblągu będący przedmiotem sprzedaży znajduje się na parterze oraz częściowo w piwnicy budynku usługowo-mieszkalnego. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 296,59 m kw., z czego 256,13 m kw. znajduje się na parterze, a 40,46 m kw. stanowi piwnica. Lokal mieści się w atrakcyjnej części Elbląga przy ul. Kowalskiej 15-18, w obrębie Starego Miasta. Wzdłuż ulicy Kowalskiej dominuje zabudowa kamieniczna o charakterze staromiejskim. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się wielorodzinne budynki mieszkaniowe, w których lokale usytuowane na parterach wykorzystywane są najczęściej w celach handlowo-usługowych. W pobliżu mieści się Katedra św. Mikołaja i Ratusz Staromiejski. W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się Bulwar Zygmunta Augusta, Centrum Sztuki Galeria El oraz hotele. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest bezpośrednio od ul. Kowalskiej i pośrednio przez dziedziniec od ul. Wieżowej.

Budynek w Lesznie przeznaczony na sprzedaż zlokalizowany jest przy ul. Paderewskiego 5 w pobliżu centrum. Ulica ta łączy się z ulicą Narutowicza, która prowadzi do Rynku Głównego Miasta. W sąsiedztwie zlokalizowane są nieruchomości o charakterze mieszkalnym a w odległości około 700 m znajduje się Urząd Miasta oraz inne budynki użyteczności publicznej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o łącznej powierzchni 896 m kw. zabudowanej budynkiem handlowo-usługowym z 2 kondygnacjami nadziemnymi i poddaszem użytkowym oraz kondygnacją podziemną o powierzchni 571, 37 m kw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×