Tu jesteś:

DTZ dla ING Lease Polska

Firma DTZ poinformowała o podpisaniu umowy o współpracę z ING Lease Polska, w ramach której będzie świadczyła usługi agencyjno-zarządcze dla portfela nieruchomości ING Lease Polska.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości świadczenia usług doradczych klientom korporacyjnym. Szeroki zakres współpracy i długoterminowy charakter umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału firmy w obsłudze portfela naszego klienta, powiedział Ian Scattergood, dyrektor Zespołu Zarządzania Porfelami Nieruchomości Korporacyjnych CREM, DTZ.

Chcemy pokazać wszystkie nasze atuty w zakresie obsługi klienta korporacyjnego, wynikające z wieloletniego doświadczenia na tym rynku, między innymi: nacisk na właściwe zrozumienie potrzeb klienta, efektywną komunikację, elastyczność, kompleksowość czy wsparcie i doradztwo na każdym poziomie podejmowanych przez naszych klientów decyzji, dodał Robert Bocian, Starszy Konsultant odpowiedzialny za rozwój biznesu związanego z obsługą korporacji w Zespole Zarządzania Porfelami Nieruchomości Korporacyjnych CREM, DTZ.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×