Tu jesteś:

DI Investors obniżył cenę docelową AmRestu

Analitycy DI Investors obniżyli cenę docelową akcji AmRestu do 92 zł z 100 zł wcześniej, utrzymując jednocześnie zalecenie "akumuluj".

We wtorek o godz. 9.57 kurs AmRestu wynosi 79,5 zł.

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio marek takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks, w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwija jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. Niedawno do portfolio AmRest dołączyły dwie chińskie marki: Blue Frog i KABB. Spółka otworzyła również pierwszą restaurację Stubb’s.

Obecnie AmRest zarządza prawie 680 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×