Tu jesteś:

Cushman & Wakefield prezentuje raport CSR

Z trzeciego corocznego raportu wynika, że Cushman & Wakefield wzmocnił pozycję lidera oraz wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. 

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) opublikowała trzeci coroczny raport na temat działań w zakresie CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) Corporate Social Responsibility (CSR) Report. Raport podkreśla zaangażowanie firmy we wprowadzanie zmian na rynku nieruchomości komercyjnych z myślą o korzyściach dla klientów, społeczeństwa i środowiska naturalnego oraz wskazuje na zgodność jej polityki z przyjętymi przez ONZ Celami Zrównoważonego Rozwoju.

Raport CSR za rok 2017 prezentuje szczegółowe informacje na temat działań podjętych przez firmę Cushman & Wakefield w zakresie wspierania zrównoważonego rozwoju, odpowiedniego zarządzania zasobami energii, ładu korporacyjnego, etycznego postępowania w biznesie, zagwarantowania bezpieczeństwa, pozyskiwania produktów i usług, promowania różnorodności i inkluzywności, wspierania weteranów, lokalnych programów pomocy oraz w innych obszarach wpływających na zdrowie i dobrobyt w ubiegłym roku obrotowym (od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 roku). 

Raport CSR prezentuje działania podejmowane przez firmę Cushman & Wakefield w trzech regionach: Ameryce Północnej i Południowej; Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA) oraz w krajach Azji i Pacyfiku (APAC).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×