Tu jesteś:

Colliers International przejmuje Hatton Real Estate Limited

Partnerzy w firmie Hatton razem z Tonym Horrell'em

Colliers International Group Inc., globalna firma doradcza świadcząca usługi związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, poinformowała o przejęciu Hatton Real Estate Limited („Hatton”), jednej z wiodących londyńskich firm oferujących usługi w sektorze nieruchomości komercyjnych. Nowo nabyta spółka koncentrująca swoją działalność w obrębie „City Fringe” (obrzeża środkowego Londynu) pozwoli firmie Colliers International zwiększyć skalę swoich działań w sektorze inwestycyjnym i biurowym w Wielkiej Brytanii. Szczegółów transakcji nie ujawniono.

Założona w 2010 r. Hatton stała się jedną z wiodących firm doradczych w sektorze nieruchomości na dynamicznie rozwijającym się rynku „City Fringe”, zwanym również „Tech City”, który uznawany jest za centrum brytyjskiej gospodarki cyfrowej. Firma świadczy usługi doradcze w takich obszarach, jak: najem powierzchni komercyjnych, inwestycje, budownictwo, a także usługi reprezentacji najemców. Hatton zmieni nazwę na Colliers International oraz przeniesie swoją siedzibę do nowego, większego biura przy Old Street w marcu 2016 r.

- Przejęcie zespołu ekspertów ds. rynku nieruchomości jest kolejnym milowym krokiem w naszym rozwoju — powiedział Tony Horrell, prezes Colliers International w Wielkiej Brytanii i Irlandii. — W chwili obecnej „City Fringe” cieszy się opinią jednego z najbardziej atrakcyjnych obszarów Londynu jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe.

- Wierzymy, że wspólnie z ekspertami z londyńskiego biura Colliers International stworzymy jeden z najsilniejszych zespołów doradców w środkowym Londynie. - skomentował Shaun Simons, partner w firmie Hatton.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×