Tu jesteś:

CityFit planuje uruchomić 50 klubów w całej Polsce

CityFit w Rzeszowie

CityFit, sieć fitness oferująca najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, planuje uruchomić 50 obiektów w całym kraju. Ma na to 100 mln złotych. Pierwszy fitness klub CityFit planuje otworzyć w maju w Rzeszowie. Obiekt zlokalizowany w centrum handlowym Plaza Rzeszów będzie otwarty 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jeszcze w tym roku CityFit zamierza otworzyć kluby m.in. w Wałbrzychu i w Warszawie.

- CityFit wprowadza na polski rynek innowacyjny model działania, który za granicą, nie tylko w Europie, cieszy się ogromnym powodzeniem i popularnością. Oferujemy wyraźnie atrakcyjniejszą cenę członkowską niż pozostałe kluby, oddając równocześnie do dyspozycji nowoczesne i innowacyjne wyposażenie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystko to dostępne będzie z elastyczną ofertą, bez długoterminowych zobowiązań. Uważamy, że Polakom należą się najlepsze zachodnie standardy, jeśli chodzi o branżę fitness - mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

CityFit w Plaza Rzeszów, podobnie jak pozostałe kluby tej sieci, będzie wyposażony w nowości rynku fitness, jak np. specjalne programy treningowe wbudowane w niektóre maszyny i nowoczesny system dostępu, oparty o odczyt danych z linii papilarnych, co zapewni członkom klubu łatwość dostępu, bez pamiętania o karcie członkowskiej. System ten jest równocześnie zupełnie bezpieczny jeśli chodzi o ochronę danych osobowych, wszystkie informacje są kodowane i nie mogą być w żaden inny sposób wykorzystywane.

W przeciwieństwie do większości sieci fitness klubów, CityFit nie będzie wymagał podpisywania stałych umów. Członkostwo odnawiane miesięcznie będzie można w każdym momencie zawiesić bądź anulować bez dodatkowej opłaty.

- Dzięki skupieniu się przez CityFit na samym meritum fitnessu, bez dodatkowych basenów czy odnowy biologicznej, a także dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii minimalizującej koszty obsługi, jesteśmy stanie zaoferować polskim klientom najwyższą wartość korzystania z fitness klubu i wypełnić lukę na rynku - dodaje Nicholas Moses.

Spółka CityFit została założona przez brytyjski fundusz private equity. Jej celem jest rozwijanie na polskim rynku pierwszej sieci fitness klubów o niskich opłatach, bez stałych kontraktów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×