Tu jesteś:

Ciroko dokończy Centrum Żeglarskie w Szczecinie

Szczecińskie przedsiębiorstwo budowlane wygrało przetarg na dokończenie feralnej inwestycji - informuje serwis szczecinbiznes.pl.

Realizację miejskiej inwestycji pod nazwą „Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie” Ciroko wyceniło na 14 271 877,13 zł. Na wykonanie zadania będzie mieć 230 dni od momentu przekazania placu budowy.

W tym czasie wykonawca musi między innymi przebudować trzy budynki na schronisko młodzieżowe, zaplecze administracyjno-socjalne oraz zaplecze żywieniowe i dydaktyczne. Do zakresu jego obowiązków należy również zagospodarowanie działek wraz z budową drogi publicznej oraz kompleksowe wyposażenie budynków.

Inwestycja rozpoczęła się w 2010 roku, jej realizacja miała potrwać dwa lata, ale wykonawca zbankrutował. Natomiast kontrole przeprowadzone w Centrum wykazały nieprawidłowości w trakcie przetargów i zawyżanie kosztów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×