Tu jesteś:

Chińczycy zainteresowani nieruchomościami nad Wisłą

Na początku tego tygodnia na zaproszenie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Polskę odwiedziła delegacja z Guangzhou Pearl River Enterprises Group, państwowej spółki działającej na rynku nieruchomości. Podczas spotkania rozmawiano o rynku nieruchomości w Polsce – informuje Puls Biznesu.

– Przygotowaliśmy prezentację dotyczącą rynku nieruchomości wraz z argumentami, dlaczego warto w Polsce inwestować. Wywarła bardzo dobre wrażenie na gościach – mówi Andrzej Szewczyk, zastępca dyrektora departamentu promocji gospodarczej PAIIZ.

Przedstawiciele chińskiej grupy byli zainteresowani budową hotelu dla turystów z Chin, a także inwestycjami w polskim sektorze turystycznym oraz nawiązaniem współpracy z polskimi firmami – czytamy w Pulsie Biznesu.

W ubiegłym roku na zaproszenie PAIIZ do Polski przyjechało aż 90 chińskich delegacji reprezentujących firmy z różnych branż, w tym dwie z branży nieruchomości komercyjnych, zainteresowane inwestycjami w centra handlowe. Od początku 2013 r. Polskę odwiedziło już 50 delegacji z Chin – wylicza Puls Biznesu.

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×