Tu jesteś:

Century 21 Albania na Real Connect 2018

Century 21 Albania poprzez swój profesjonalizm i  wykorzystanie efektywnych narzędzi koncentruje się na rozwoju branży nieruchomości na rynku bałkańskim. W skład zespołu wchodzi 160 współpracowników z Albanii, Macedonii i Czarnogóry. Przebudowa Węzła Bałkańskiego jest niezbędna dla rozwoju rynku regionalnego. W rzeczywistości istnieje duże zainteresowanie zakupem nieruchomości, jednak z powodu braku dobrego marketingu trudno jest pozyskać inwestorów i kupujących. 

Poprzez budowę efektywnej sieci oddziałów, poszerzona zostanie wiedza na temat regionu, a dzięki doświadczeniu firma będzie w stanie odnieść sukces w pozyskiwaniu nabywców i inwestorów. W ciągu 10 lat opracowane są plany by stać się największą agencją nieruchomości w regionie z siecią 50 placówek agencyjnych. 

Firma rozpoczęła działalność w 2008 r. Powstało wówczas 5 biur, które po 5 latach zostały przejęte przez nowego właściciela – globalną markę. Firma rozszerzyła się o 22 biura w Albanii i Macedonii oraz zwiększyła czterokrotnie obroty w każdym z biur. Jakie są zalety bycia częścią globalnej marki? Żyjemy w kulturze coraz bardziej opartej na marce. Konsumenci niechętnie podejmują współpracę z firmami o nieznanej nazwie i reputacji. Są za to skłonni zapłacić więcej za usługi  znanej marki i dobrej reputacji, nawet jeśli nie będą w stanie dostrzec różnicy w jakości. 

Osiągnięcia Century 21 Albania: 

  • 1 008 833 kliknięć na naszej stronie internetowej,
  • 48 proc. z portali społecznościowych,
  • 9 proc. nowych odwiedzających. 

Chcesz inwestować w Albanii?

Skontaktuj się z nami:+355 69 40 500 20

Oksana.genkina@c21.al

www.century21albania.com

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×