Tu jesteś:

Carrefour Polska przedstawia koncepcję Areny Biznesu w Gliwicach

Arena Biznesu to koncepcja zabudowy terenów inwestycyjnych położonych w sąsiedztwie Parku Handlowego Arena w Gliwicach. Właścicielem działek jest Carrefour Polska.

Carrefour Polska dostrzegając potencjał gospodarczy Górnego Śląska, podjął decyzje o waloryzacji należących do firmy działek o łącznej powierzchni ponad 100 tys. mkw. położonych przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach.

Wspomniany teren znajduje się w pobliżu parku handlowego „Arena Gliwice” i stanowi doskonałą lokalizację dla różnego rodzaju działalności biznesowej. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego łączenia działek i uzyskanie w ten sposób, dopasowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych inwestorów terenu. Teren posiada pełną infrastrukturę techniczną i dostęp do instalacji deszczowej, sanitarnej, gazociągowej i wodociągowej.

Miejski plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza w tym miejscu działalność biurową oraz handlową, a na terenach rekreacyjno-sportowych możliwa będzie budowa takich obiektów jak sale gimnastyczne, baseny czy hale sportowe.

Na potrzeby wspomnianej inwestycji Carrefour Polska wraz firmą KrakInvest opracował wstępne warianty zabudowy z możliwością ich indywidualnego dopasowania.

Carrefour od ponad 16 lat rozwija swoje sklepy w Polsce. Obecnie pod szyldem firmy funkcjonuje ponad 600 placówek handlowych, do których należą hipermarkety, supermarkety oraz sklepy convenience. Firma jest również właścicielem i zarządcą centrów handlowych oraz sieci stacji paliw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×