Tu jesteś:

Capital Park wspiera rowerzystów

Eurocentrum Office Complex, Warszawa

Przy street mallu Vis à Vis przy ul. Chrobrego 2 w Radomiu należącym do Grupy Capital Park, stanęła pierwsza w mieście stacja naprawy rowerów. Inwestor aktywnie wspiera działania na rzecz rozwoju komunikacji alternatywnej w wielu swoich projektach – wkrótce w Al. Jerozolimskich w Warszawie, przy największym ekologicznym biurowcu Eurocentrum Office Complex, dzięki dofinansowaniu firmy otwarta zostanie wypożyczalnia rowerowa Veturilo.

– We wszystkich naszych kluczowych projektach mocno stawiamy na ich zrównoważony charakter gwarantowany przez międzynarodowe certyfikaty ekologiczne, których ważną część stanowi komunikacja alternatywna – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor Operacyjny Capital Park. Mniejsze, lokalne projekty, takie jak Vis a Vis w Radomiu, staramy się wzbogacić o dodatkowe funkcje, takie jak chociażby stojaki dla rowerów czy postawiona właśnie stacja naprawy rowerów. Zależy nam na zachęceniu klientów i najemców do zdrowego trybu życia i ochrony środowiska. Jako inwestor angażujemy się również finansowo w wiele akcji jak chociażby zasponsorowanie wypożyczalni rowerów przed warszawskim Eurocentrum Office Complex – dodaje.

Eurocentrum posiadać będzie łącznie 162 miejsca postojowe dla rowerów zlokalizowane przed budynkiem oraz w garażu podziemnym. Biurowiec będzie wyposażony również w stacje naprawy rowerów, przebieralnie i prysznice. Na terenie obiektu znajdą się również 22 punkty ładowania pojazdów elektrycznych. Biurowiec Royal Wilanów z częścią handlowo-usługową będzie łatwo dostępny dla rowerzystów m.in. dzięki licznym ścieżkom rowerowym w okolicy i zaoferuje ok. 130 miejsc postojowych w dwóch zamkniętych boksach, w garażu na poziomie -1. ArtNorblin, wielofunkcyjny kompleks rewitalizacji dawnej Fabryki Norblina przy ul. Żelaznej w Warszawie, posiadać będzie aż 190 miejsc dla rowerów, w tym część na unikalnym, automatycznym parkingu podziemnym, w którym wydawany będzie bilet uprawniający do odbioru.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×