Tu jesteś:

Capital Park podlicza miniony rok

Oddanie do użytku pierwszej fazy Eurocentrum Office Complex przy Al. Jerozolimskich, postępy na budowie Royal Wilanów, pozyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę oraz początek komercjalizacji projektu rewitalizacji dawnej fabryki Norblina to niektóre z osiągnięć Grupy Capital Park w 2014 r.

37 z 60 ukończonych inwestycji spółki wynajętych jest w 100 proc.

– Capital Park w 2014 roku oddał do użytku projekt Eurocentrum i skomercjalizował inne nieruchomości, co przyczyniło się do wzrostu przychodów z najmu na poziomie 42 proc. – mówił podczas konferencji komunikującej wyniki Michał Koślacz, członek zarządu i Dyrektor Finansowy Grupy Capital Park.

Zapytany o plany Grupy Capital Park na 2015 rok, Marcin Juszczyk, członek zarządu i Dyrektor Inwestycyjny, powiedział: – W 2015 roku za cel stawiamy sobie komercjalizację istniejących projektów i tych w budowie, tj. drugiej fazy Eurocentrum i Royal Wilanów, planujemy utworzenie kolejnego funduszu złożonego z nieruchomości biurowych i handlowych generujących dochód. Chcemy uruchomić budowę projektu rewitalizacji dawnej fabryki Norblina, co oznacza: osiągnięcie pewnego poziomu komercjalizacji, dobre wynegocjowanie porozumienia z generalnym wykonawcą oraz pozyskanie finansowania bankowego. Jednocześnie cały czas jesteśmy zainteresowani kolejnymi akwizycjami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×