Tu jesteś:

CBRE zgarnia trzy nagrody w konkursie Outsourcing Stars

CBRE zgarnia trzy nagrody w  konkursie Outsourcing Stars

Agnecja CBRE została potrójnie nagrodzona w konkursie Outsourcing Stars, organizowanym przez Fundację ProProgressio. Gala odbyła się w dniu 16 stycznia w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Celem konkursu było nagrodzenie dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego.

CBRE została nagrodzona w trzech kategoriach:  Real Estate Outsourcing Star – największa liczba wynajętych mkw. w budynkach klasy A, Real Estate Outsourcing Star – największa transakcja powierzchni biurowej klasy A w roku 2013 oraz specjalne wyróżnienie Fundacji zanajlepsze usługi badań rynku nieruchomości w Polsce.

W roku 2013 firma CBRE wynajęła 190 tys. mkw. powierzchni biurowych w nowoczesnych budynkach w Polsce. Największą transakcją przeprowadzoną przez agencję biurową CBRE w ubiegłym roku była nowa siedziba firmy Polkomtel (22,7 tys. mkw.) w budynku Harmony Konstruktorska w Warszawie.

Daniel Bienias, dyrektor działu powierzchni biurowych oraz usług BPO w CBRE, powiedział: Polska jest najpopularniejszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Rośnie również zapotrzebowanie na usługi doradcze dla firm z tego sektora. Ostatnio najbardziej zauważalnym trendem było rozszerzanie i dobieranie powierzchni przez firmy już istniejące. Wydaje się, że zamiast dotychczasowego organicznego wzrostu, będziemy obserwować więcej konsolidacji, a także wprowadzania w życie filozofii optymalizacji powierzchni i zwiększenia nacisku na innowacyjne strategie środowiska pracy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×