Tu jesteś:

CBRE wśród najlepszych firm outsourcingowych świata

Maciej Piwowarczyk, dyrektor zarządzający CBRE Corporate Outsourcing na region EMEA

CBRE zajęła 3 miejsce pośród najlepszych na świecie firm outsourcingowych i po raz kolejny została najwyżej notowaną firmą doradczą z sektora nieruchomości według rankingu 2014 IAOP Global Outsourcing 100. CBRE jest pierwszą firmą doradczą z sektora nieruchomości, która kiedykolwiek znalazła się w pierwszej trójce tego prestiżowego rankingu.

IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) to Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych. Lista IAOP Global Outsourcing 100 zawiera najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych i jest oparta na aplikacjach otrzymanych i ocenianych przez niezależne jury wybrane przez IAOP. Przy ocenie firm kierowano się takimi kryteriami jak wielkość i wzrost stawek, referencje od klientów, kompetencje oraz umiejętności zarządzania. 

- Trzecie miejsce CBRE to potwierdzenie nie tylko naszej wiedzy, potencjału ludzi ale i zaufania, którym darzą nas klienci - wiodący gracze w swoich branżach. Jesteśmy dumni z uzyskania tak wysokiej pozycji, zwłaszcza że centrum usług w Warszawie odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w skali światowej. Zgodnie z wizją ‘World Class Company’ naszego prezesa Boba Sulentica, mocno wierzę, że to tylko kolejny krok na naszej drodze do najwyższego miejsca na podium – powiedział Maciej Piwowarczyk, dyrektor zarządzający CBRE Corporate Outsourcing na region EMEA.

W 2013 roku CBRE przeprowadziła globalne transakcje sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości o łącznej wartości ponad 223,2 miliarda USD oraz zarządzała nieruchomościami komercyjnymi o łącznej powierzchni ponad 325 mln mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×