Tu jesteś:

CBRE poszerza zakres świadczonych usług

CBRE ogłasza, że jest w trakcie finalizacji zakupu firmy Valteq Gesellschaft mbH wraz z jej filiami. Valteq, który został utworzony przez obecnych właścicieli, Dr. Thomasa Herr, Dr. Gabriele Lüft i Jürgena Scheins’a, jest techniczną firmą doradczą na rynku nieruchomości w Niemczech.

Valteq specjalizuje się w sporządzaniu opinii technicznych i środowiskowych dla nieruchomości komercyjnych. Oferuje również usługi technicznego zarządzania aktywami, zarządzanie projektami i nieruchomościami oraz koncentruje się na tworzeniu opłacalnych ekonomicznie rozwiązań technicznych w sektorze zrównoważonego budownictwa.

Po jej zakupie przez CBRE, firma stanie się integralną częścią działu Doradztwa Budowlanego w CBRE zarówno w Niemczech i Europie.

Zespół Valteq liczy około 60 profesjonalistów, w którym pracują inżynierowie, architekci, geolodzy i specjaliści techniczni, zgrupowani w 5 oddziałach w Niemczech: w Berlinie, Stuttgarcie, Frankfurcie, Monachium i Norymberdze.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×