Tu jesteś:

CBRE globalnym doradcą firmy Shell

CBRE wygrała globalny kontrakt na doradztwo firmie Shell w zakresie nieruchomości. W efekcie będzie zarządzać portfelem nieruchomości firmy w 22 krajach na czterech kontynentach.

W ramach umowy, Dział Obsługi Klientów Korporacyjnych CBRE będzie świadczyć usługi zarządzania transakcjami, administrowania umowami najmu oraz doradztwa w zakresie nieruchomości obejmujących ponad 9 tys. obiektów. CBRE zarządza portfelem nieruchomości Shell w Europie od 2010 roku, a zakres usług w nowej globalnej umowie został rozszerzony o ponad 3 tys. nieruchomości w Azji, Pacyfiku, USA, Kanadzie oraz RPA.

- Firma Shell jest od wielu lat klientem CBRE w Europie. Jesteśmy dumni nie tylko z przedłużenia kontraktu, ale również z rozszerzenia naszej współpracy o region Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Nasi eksperci z oddziałów obsługujących sektor naftowy i motoryzacyjny zapewnią firmie Shell najwyższej jakości usługi dzięki globalnej platformie oraz specjalnym narzędziom i technologiom dedykowanym naszemu Klientowi - powiedział Mark Caskey, dyrektor działu obsługi klientów korporacyjnych w CBRE na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×