Tu jesteś:

Branża komunikacji marketingowej idzie do Agory

Cztery najważniejsze organizacje branży komunikacji marketingowej przeprowadzają się do wspólnej siedziby. Ich nowe biuro znajdzie się w budynku spółki medialnej Agora przy ul. Czerskiej 8/10.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Polski Stowarzyszenie Marketingu SMB, Związek Firm Public Relations ZFPR oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA  podjęły decyzję o powołaniu wspólnego biura. Do Agory przenoszą się na początku czerwca.
Organizacje mają w planach m.in. wspólne projekty szkoleniowe. Chcą również, w imieniu całej branży komunikacji marketingowej, podejmować się projektów związanych ze standardami B2B. Ponadto liczą, że bezpośredniemu sąsiedztwu m.in. współpraca w ramach Federacji Związków Komunikacji Marketingowych i wspólna reprezentacja w Konfederacji Lewiatan będzie jeszcze efektywniejsza i lepiej skoordynowana.  

W nowej siedzibie będą się odbywały dotychczasowe projekty szkoleniowe SAR: Uniwersytet SAR czy Szkoła Strategii Marki, projekty szkoleniowe ZFPR, takie jak London School of PR oraz nowe, wspólne  inicjatywy. Oprócz adresu, wszystkie pozostałe dane (adresy mailowe, numery telefonów, numer konta bankowego) nie ulegają zmianie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×