Tu jesteś:

Białystok sprzedaje tereny inwestycyjne pod hipermarket

Dwie mniejsze i trzecia bardzo duża działka czekają na inwestorów. Miasto chce sprzedaż prawie 44 hektarów terenów w okolicach Krywlan w Białymstoku. Może tam powstać m.in. sklep wielkopowierzchniowy. Spekulowało się, że mogłaby to być IKEA – informuje portal Białystokonline.pl.

W uchwalonym nowym planie zagospodarowania przestrzennego dla okolic Krywlan miasto wydzieliło wolne tereny inwestycyjne. Dzięki temu, na północ od lotniska, powstały 3 atrakcyjne działki. Dwie z nich mają po 5,8 ha, trzecia ponad 32 ha. Nieruchomości te wystawiono na sprzedaż. Ich cena wywoławcza to 6,9 mln zł netto za mniejsze i 36 mln zł netto za dużą dziłkę.

Na gruntach mogą powstać sklepy wielkopowierzchniowe. Spekuluje się, że terenami mogła interesować się IKEA, która chciała postawić pierwszy północno-wschodniej Polsce swój sklep z meblami i wyposażeniem wnętrz – informuje portal Białystokonline.pl.

Źródło: Białystokonline.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×