Tu jesteś:

Bank PKO zlicytuje zabytkowy Pałac Ramlewo

PKO Bank Polski wystawił na sprzedaż hotel w zabytkowym pałacyku z XIX wieku, otoczony parkiem krajobrazowym. Nieruchomość znajduje się w Ramlewie, przy trasie Szczecin – Gdynia w woj. zachodniopomorskim.

Niewielki pałacyk z końca XIX w. leży w samym środku parku krajobrazowego. Wewnątrz  znajduje się kameralny hotel z 8 pokojami dla gości, restauracja i sale konferencyjno – bankietowe. Obiekt ma powierzchnię 550 mkw. i jest położony na działce o pow. 1,5 ha. Zabytek został odrestaurowany w latach 2006 – 2008. Na terenie otaczającego go parku są dwa stawy rybne i pomniki przyrody. W odległości 10 metrów od pałacu znajduje się zabytkowa stajnia i domek myśliwski z 2 mieszkaniami oraz poddaszem, dostosowanym na domowe SPA (sauna fińska i parowa, jacuzzi). Nieruchomość otrzymała również zgodę Ministra Kultury na rewitalizację folwarku, na podstawie przygotowanej przez właściciela koncepcji jego rozbudowy. Oferty kupna należy kierować bezpośrednio do PKP, więcej informacji można zasięgnąć poprzez http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/przetargi-ogloszenia-nieruchomosci/pko-bp-sprzeda/sprzedaz-nieruchomosci/palac-ramlewo/.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×